Inner Banner

امتیاز دهید :

اجرای کرتین وال

در صفحه کرتین وال آلوتک با چیستی این محصول آشنا شدیم، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفا ابتدا لینک ارائه شده را مطالعه کنید. در این بخش از بررسی های تخصصی گروه آلوتک می خواهیم به چگونگی نصب و اجرای کرتین وال بپردازیم. شرکت آلوتک از تولید تا ارزیابی و عرضه و مشاوره و اجرای کرتین وال را انجام می دهد و به عنوان نماینده انحصاری برند آلوتک در ایران فعالیت دارد؛ پس بخش اعظمی از وظایف ما شامل مشاوره به شما عزیزان می شود، در همین راستا برخی علاقه مند هستند که اجرای کرتین وال پروژه ها را نیز انجام بدهیم که با کمال میل این کار را انجام می دهیم. اگر در جستجوی مجری کرتین وال بوده اید به صفحه درستی راهنمایی شدید پس در ادامه با ما باشید تا بیشتر در این زمینه توضیح بدهیم. انواع سیستم کرتین وال شرکت آلوتک سیستم های کرتین وال زیر را تولید، عرضه و اجرا می کند:

سيستم نمای کرتين وال کاست دار سيليکونی
سيستم نمای کرتن وال کلاسيک فيس کپ (کاور دار)
سيستم نمای کرتين وال کلاسيک نيمه فيس کپ
سیستم نمای کرتین وال انرژی (عایق بندی بالا)
سيستم نورگير های سقفی SKY50
سيستم نمای کرتين وال تقويت شده CT68
سيستم نمای کرتين وال تقويت شده CT94
سيستم نورگير های سقفی SKY78
با تمامی این کالاها می توانید در منوی محصولات و زیرگروه کرتین وال بیشتر آشنا شوید. لطفا برای اطلاع از قیمت کرتین وال لطفا با شماره تلفن های مندرج در وب سایت روبه رو تماس بگیرید.

دیوار کرتین وال

تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس

یکی از سوالات متداولی که از ما پرسیده می شود این است که تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس در چیست؟
دلیل به وجود آمدن این سوال شباهت ظاهری این دو محصول است زیرا در هر دو از شیشه استفاده می شود همچنین استفاده از پروفیل های آلومینیومی و آهنی نیز خریداران را بیشتر گیج می کند. برای آب بندی و عایق کردم هردوی این محصولات هم از چسب و لاستیک استفاده می کنند اما با همه این تشابهات می توان اختلاف آنها را در این چند مورد خلاصه کرد:
• میزان استفاده از انواع پروفیل ها
• تفاوت در ابعاد شیشه ها (کرتین وال ابعاد متنوع تری دارد)
• مشخص بودن و نبودن فریم
• در نوع نصب
• کرتین وال مقاوم تر از فریم لس است
• هزینه نصب متفاوت
در واقع می توان گفت که فریم لس زیرمجموعه کرتین وال است و برخی کرتین وال ها را به چند بخش فریم لس، یو چنل و فیکس کپ تقسیم می کنند. شما می توانید با شماره 02188697070 تماس گرفته و از کارشناسان آلوتک در رابطه با هزینه خرید و نصب هر یک از این موارد با توجه به ابعاد سفارش خود سوال کرده و مشاوره بگیرید.
کرتین وال کامل ترین پوشش نمای ساختمان در دنیای امروز است و ما توانسته ایم با استفاده از پروفیل های آلومینیومی این محصول را تولید و عرضه کنیم. در ادامه کمی بیشتر با پروفیل های صنعتی و پروفیل های آلومینیومی کار شده در کرتین وال خواهم گفت.

فریم لس

فریم لس

کرتین وال

کرتین وال

پروفیل های صنعتی

شرکت آلوتک پروفیل های صنعتی را نیز به فروش می رساند. این پروفیل های صنعتی آلومینیومی استحکام بسیار بالایی دارند و این موضوع کالا را سنگین نکرده و بلکه بسیار سبک است. از پروفیل های آلومینیومی آلوتک در صنایع مختلفی استفاده می شود که در بخش پروفیل های صنعتی به آنها پرداختیم اما باید بدانید که در کرتین وال های این برند نیز از پروفیل های آلومینیومی با بهترین کیفیت استفاده شده است.