Inner Banner

آزمایشگاه ها

آزمایشگاه ها

امتیاز دهید :

آزمایشگاه کیفیت

تمامی آزمایشات در محدوده استانداردهای بین المللی و درخواست های ویژه مشتری انجام می شود. قابلیت های تولید ما، عملکرد محصولات ، توسط گواهی های کیفیتی که دریافت کرده ایم و ممیزی مشتری مستند سازی شده است. محصولات ما به تمام قاره های جهان فرستاده می شوند در نتیجه در راستای برآورده کردن استانداردهای خاص هر کشور تولید می شوند.

در راستای ارائه بهترین خدمات از نظر کیفیت در رابطه با محصولات  خود تمامی مراحل را در تاسیسات کاملا یکپارچه خود انجام میدهیم.

شرکت ما که دارای گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت IATF 16949، ISO 9001، ISO 14001، ISO 45001، ISO 27001 گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت است، فرایندهای مدیریت کیفیت خود را با سیستم های مدیریت یکپارچه انجام و بازرسی می کند.

فرایند تولید محصول جدید ما توسط کارکنان متخصص انجام می شود، و خواسته های مشتری به طور مفصل مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. در طول فرایند سرمایه گذاری جهت تولید محصول جدید، پیشنهادها توسط تیم پروژه مورد بررسی قرار می گیرد که به طور خاص برای پروژه جمع آوری می شود و نیازهایی مانند طرح های سرمایه گذاری، فیچر کنترل، دستگاه و پرسنل تعیین می شود و سرمایه گذاری های پروژه انجام می شود.

 

بازرسی ورودی و کیفیت فرایند

معیارهای کنترل کیفیت ورودی تعیین می شود، و کنترل ها برای موادی اولیه که در مراحل پروژه استفاده میشموند و بر محصول و تولید تأثیر دارند، انجام می شود. نتایج کنترل از طریق سیستم نرم افزاری ما ثبت شده است. از استفاده ی مواد اولیه بدون تایید کنترل کیفیت ورودی در تولید به طور سیستماتیک جلوگیری می شود.

 

ردیابی پذیری

مواد اولیه، مواد کمکی و اپراتور مربوطه در تمام فرایندها از تولید تا حمل و نقل به طور سیستماتیک نظارت می شوند.

 

آزمایشگاه کنترل کیفیت رنگ آنادایز و پودری الکترواستاتیک

در کارخانه ما پروسه رنگ آندایز و الکترواستاتیک مطابق با مشخصات Qualicoad و Qualanod انجام میپذیرد. کنترل کیفیت رنگ در تمامی محصولات مورد استفاده در صنعت خودروسازی، صنعت مبلمان، لوازم برقی خانگی ، صنعت ساخت و ساز و  صنعتی اعمال می شود.

در آزمایشگاه ما، استانداردهای سیستم های مدیریت کیفیت خودرو IATF 16949 اعمال می شود.

آزمایشگاه کنترل کیفیت رنگ  ما دارای ظرفیت و پرسنل مجرب برای پاسخگویی به استانداردهای بین المللی است. فرایندهای آزمایشگاهی ما صلاحیت خود را با اسنادی که دریافت کرده اند و ممیزی مشتری ثابت کرده اند.

فرایندها و محصولات به واسطه  کنترل کیفی و تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی گارانتی شده میباشند.

در آزمایشگاه ما؛ به منظور تضمین صحت تولیدات و کنترل کیفی آنها، روزانه بیش از ۱۰۰ آزمایش و تحلیل در مرکز رنگ آندایزه کننده و پودری انجام می شود.

شرکت ما که تمامی قوانین مربوط به محیط زیست را رعایت میکند دارای برگه استاندارد ROSH , REACH میباشد.

در آزمایشگاه ما سلامت کارکنان همیشه در اولویت کار قرار دارد. بر این اساس قوانین کاری، تجهیزات حفاظتی و شرایط محیط زیست آزمایشگاهی ما در چارچوب قوانین OHS برقرار شده است.

 

آزمایشگاه R&D

در آزمایشگاه R&D در داخل کارخانه ، مطالعاتی در مورد موضوعاتی مانند ساختار دانه بیلت آلومینیوم، سختی میکرو، کارایی تولید در محدوده پروژه های TUBITAK انجام می شود.