مراحل تولید آنودایزر

آنودایز

آنودایز

امتیاز دهید :

آنادایزینگ روشی است که برای تغییر شیمیایی سطح محصولات آلومینیومی به کار می رود. از سطح محصولات آلومینیومی در برابر خوردگی محافظت می کند، ظاهر زیبایی فراهم می کند، در برابر خراش ها مقاومت می دهد و یکی از با دوام ترین تکنیک های پوشش سطحی موجود است.

فرایندهای انجام شده در بخش آنادایزینگ ما طبق استاندارد QUALANOD اروپا و TSE با انجام میشود و ویژگی هایی مانند طول عمر، مقاومت در برابر UV  و ماندگاری رنگ را به پروفیل آلومینیوم میدهد.

 مرکز تولید ما دارای آخرین تکنولوژی میباشد و میتوانیم پروفیل های بین 2000 میلی متر تا 7500 میلی متر را آنادایز نماییم. علاوه بر رنگ های استاندارد خودمان توانایی تولید رنگهای درخواستی را در استخرهای آنادایزمان داریم.

تاسیسات تمام اتوماتیک آنادایزینگ ما پیشرو در صنعت بوده ودارای ظرفیت سالانه 24،000 تن است. شرکت ما که تمامی قوانین مربوط به محیط زیست را رعایت میکند دارای برگه استاندارد ROSH , REACH میباشد.

تاسیسات آنادایزینگ ویژه (خاص)

وزن پروفایل ها و قطعات آلومینیومی خاص و سخت آنادایز شده بسیار کمتر از فولاد ضد زنگ است. علاوه بر این از نظر  هزینه تولید سودمندتر از فولاد ضد زنگ است. بنابراین؛ ترجیح داده می شود در بسیاری از زمینه ها مانند قطعات ماشینی، صنعت دفاع، هوانوردی و خودرو که قطعات باید در برابر مایعات خورنده مقاوم باشند از مواد آلومینیومی خاص یا سخت آنادایز استفاده شود.

تاسیسات آنادایزینگ خاص ما، که در سال 2021 به پایان رسانده اند، ظرفیت تولید سالانه  12.000.000 قطعه را دارا میباشد. در اين تاسيسات؛ فرایندهای سخت و ویژه آنادایزینگ را می توان با ضخامت ۵ تا ۸۰ میکرومتر، تا سختی ۴۰۰ HV و با براقی در محدوده 500 تا 1000  با توجه به تقاضا انجام داد.

 

نمودار رنگ: The Color Chart: