Inner Banner

درب و پنجره نرمال W55

درب و پنجره نرمال W55

امتیاز دهید :

اين سری از پنجره و درب های نرمال W55 طوری طراحی شده است که هر نوع بازشويی را می توان در آن تعبيه کرد و با توجه به جزئيات کانال مقطع يورو 1 ، به لحاظ فنی با تمام لوازم جانبی (يراق آلات) سازگار است به دليل زيبايی از نظر معماری و قابليت اجرای رنگ های استاتيک پودری و رنگ های آنادايز، سيستمی بسيار ممتاز است. عمق فريم های پنجره و درب ترمال بريک W55، 55 ميليمتر و در 2 نوع W2 با ضخامت 1.6 ميلیمتر و W4 با ضخامت آن 2 ميليمتر توليد می شود. به دليل طراحی بسيار قوی، در تمامی سری های پنجره و درب، از يراق آلات و لاستيک های نگهدارنده شيشه و پروفيل های گونيا و..... يکسانی استفاده می شود که هم از نظر انبار داری و هم از نظر مواد زايد به وجود آمده، برای مجری بسيار مناسب و مقرون به صرفه است.

برای کسب اطلاع در رابطه با قیمت یا وجود هرگونه سوال در بخش نظرات یا با شماره تلفن های مندرج در وب‌سایت آلوتک پاسخگوی شما هستیم.

 
کاتالوگ سری پنجره و درب نرمال W55

کاتالوگ سری پنجره و درب نرمال W55


عنوان درب و پنجره نرمال W55

قیمت پنجره نرمال دوجداره چقدر است؟

برای کسب اطلاع در رابطه با قیمت یا وجود هرگونه سوال در بخش نظرات یا با شماره تلفن 02188697070 پاسخگو هستیم.

تفاوت آلومینیوم نرمال و ترمال چیست؟

در دهه اخیر نوع جدیدی از پروفیل جهت تولید در و پنجره آلومینیومی با طراحی خاص و اختصاصی و محاسبات فنی مهندسی، با ورود مستقیم پروفیل و یا با استفاده از تکنولوژی ساخت و انجام مهندسی معکوس ،جایگزین در و پنجره سنتی آلومینیومی شده که علیرغم ظرافت، زیبایی و دوام به دلیل طراحی خاص مهندسی سبک بوده و به سبب استفاده از قطعات و یراق آلات مخصوص، نیازی به تقویت با میلگرد ندارد. از امتیازات برجسته سیستم های اختصاصی، مقاومت درب و پنجره نرمال در برابر عوامل جوی، باران و بادهای شدید و نداشتن لرزش است. آب بندی و هوابندی کامل و جمع نشدن آب در هنگام بارندگی و گرد و غبار در لبه پنجره ها، از ویژگی های این محصول می باشد که به آسانی و سریع می توان آن ها را تمیز کرد.