ورق کامپوزیت نسوز

ورق های کامپوزیت نسوز شرکت آلوتک

ورق کامپوزیت نسوز

ورق کامپوزیت نسوز

امتیاز دهید :

اگر در جستجوی خرید ورق آلومینیوم ضد حریق یا ورق آلومینیوم نسوز هستید به صفحه درستی راهنمایی شدید. شرکت آلوتک تولید و عرضه کننده مستقیم این محصول است. .

ورق های کامپوزیت کندسوز B1 نیز حاصل تمرکز جدی بر یافتن راه های پیش گیری و یا کاهش خسارت های ناشی از آتش سوزی و به بار نشستن تحقیقات و تلاش های به عمل آمده در این زمینه می باشند. مقاومت ورق های کامپوزیت آلومینیوم B1  در برابر حریق در درجه ای پایین تر از ورق های A2 قرار دارد.

این ورق های کامپوزیت  به سختی مشتعل شده و درصورت اشتعال خودبه خود خاموش میشوند و در مجاورت آتش قطرات مذاب از آن ها چکه نمی کند به همین دلیل در گسترش آتش دخالتی نخواهند داشت.

ورق های کامپوزیت تولید شده با گرید B1 دارای تنوع طرح و رنگ بالایی بوده و نمای زیبا و ایمن بسیاری از پروژه های بیمارستانی، مترو، برج های بلند و ساختمان های اداری و مسکونی کشور را تأمین کرده اند.

 

مواد ی که آلوتک در محصولات نسوز خود استفاده می کند خالص هستند و استحکام فوق العاده آنها در کنار طیف وسیع رنگی سبب محبوبیت ورق آلومینیوم نسوز شرکت پیش‌رو شده اند. شما می توانید برای دریافت مشاوره کاملا رایگان و اطلاع از به روزترین قیمت این محصول با شماره تلفن 02188697070 تماس بگیرید.

کارشناسان آلوتک به تمامی نظرات نیز پاسخ می دهند.

عنوان ورق کامپوزیت نسوز

نصب ورق نسوز چگونه است؟

شرکت آلوتک ورق های نسوز عرضه شده خود را به صورت رایگان برای شما عزیزان نصب می کند.

تولیدکننده ورق نسوز کامپوزیت کیست؟

شرکت آلوتک با سالها سابقه تولید و عرضه وروق نسوز و سایر محصولات کامپوزیتی در خدمت شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: ۰2188697070

قیمت ورق کامپوزیت نسوز چقدر است؟

قیمت ورق نسوز بر اساس سایز و ویژگی ها و کاربرد متفاوت است برای اطلاع از قیمت به روز این محصول با شماره ۰2188697070 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان شرکت آلوتک نیز برخوردار شوید.

ورق نسوز چیست؟

ورق نسوز آلومینیوم از مواد معدنی خاصی ساخته می شود تا در مقابل افزایش دما و آتش مقاومت زیادی داشته باشد. شرکت آلوتک این محصول را با ضمانت در اختیار شما قرار می دهد.