Inner Bannerتفاوت نمای کرتین وال و فریم لس

به بررسی تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس آهنی در این صفحه پرداخته شده است.

تفاوت آلومینیوم ریخته گری شده و اکسترود شده

محصولات آلومینیومی که در صنایع مختلف استفاده میشوند از طریق یکی از دو روش ریخته گری و اکستروژن تولید میگردند. هر کدام از این فرایندها ویژگیها و خصوصیات خاص خودش..

راهنمای کامل آندایزینگ آلومینیوم

روشهای مختلفی برای پرداخت نهایی محصولات آلومینیومی وجود دارد که یکی از آنها آندایزینگ است. آلومینیوم آندایز شده در مقایسه با آلومینیوم معمولی از لحاظ برخی خصوصی..

آنودایز آلومینیوم

آنودایز آلومینیوم فرایندی است که در طی آن یک لایه اکسیدی روی سطح این فلز تشکیل میشود و باعث افزایش سختی، مقاومت در برابر خوردگی، ایجاد نمای تزئینی و تغییر برخی ..

ساخت پروفیل آلومینیوم

ساخت پروفیل آلومینیوم یکی از نیازهایی است که تفاوت ندارد شما یک فرد صنعتگر باشید یا فردی که برای نیازهای شخصی اقدام به تولید پروفیل آلومینیومی نموده است. فروش پ..

تولید فریمهای آلومینیومی پنل خورشیدی

فریمهای آلومینیومی ساخته شده از آلیاژهای گوناگون با مقاطع نامنظم، پنل خورشیدی را می‌سازند و در طی فرایندهای مختلف افزایش کیفیت پیدا می‌کنند. در این مطلب قصد دار..

ایده هایی برای استفاده از آلومینیوم در دکوراسیون

آلومینیوم یکی از متریال های بسیار مهم و پرکاربرد در طراحی دکوراسیون داخلی و حتی نمای خارجی است. استفاده از آلومینیوم در طراحی داخلی به شکل هوشمندانه با بخش های ..

همه چیز درباره پارتیشن آلومینیومی

همانطور که گفته شد پارتیشن با اسکلت آلومینیومی در رده پارتیشنهای به روز و پیشرفته قرار دارد. این نوع از پارتیشنها در دسته پارتیشنهای دو جداره فریم لس به حساب می..

کاربرد و انواع لوور آلومینیومی

لوور دوکی یکی از سیستم هایی است که برای زیبایی نمای ساختمان استفاده می شود و از تیغه هایی با مقطع دوکی شکل تشکیل شده است. می توانید با تغییر زاویه لوورهای آلومی..

طراحی دکوراسیون داخلی و نما با آلومینیوم

آلومینیوم فلزی است که استفاده از آن در طراحی دکوراسیون خارجی یا نما و دکوراسیون داخلی منزل و ساختمان های اداری و تجاری و غیره نیز بسیار رواج پیدا کرده است چرا ک..